Kategorijos - Kategorien der Rubrik
Informacijos kelionėms [4]
Aktualiausios informacinės naujienos, liečiančios keliones
Reiseinfos [9]
Aktuellerste Infos zum Reisenthema
Gesundheitinfos [3]
Rund um Thema Gesundheit
Informacijos sveikatos tema [3]
Informacijos sveikatos tema
Sozial-Infos [12]
Soziale Themen
Informacijos socialine tema [10]
Kulturveranstaltungen - kultūriniai renginiai [29]
Meldungen - pranešimai apie renginius
Informacijos Vokietijos lietuviams [28]
Info sia tema
Zuwanderungsinfos [17]
Informacijos emigracijos tema [8]
URM informacijos [30]
Įvairios informacijos [42]
Įvairios informacijos, netinkancios prie kitu
Bildung [6]
Bildungsinfos
News des Auswärtigen Amt [6]
Kalender
21 val.-Uhr, Pirmadienis - Montag.
«  Kovas - März 2018  »
IIIIIIIVVVIVII
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Gimtadienis-Geburtstag:
Statistik

Online: 1
Svečiai - Gäste: 1
Nariai - Benutzer: 0
Mūsų apklausa - Unsere Umfrage
Bewerten Sie meine Website - Įvertinkite tinklalapį
Antworten insgesamt: 138
Hauptseite » Informacijos Vokietijos lietuviams

Nuo šiol visą vaizdinę informaciją apie SOLVIT teikiamą pagalbą, susidūrus su biurokratinėmis problemomis Europoje,

galima rasti vienoje vietoje SOLVIT LT YouTube kanale.

Kviečiame naudotis šia vaizdo medžiaga, skleidžiant žinią lietuvių bendruomenėse apie galimybes bei teises Europos Sąjungoje.


SOLVIT Lietuva

LR Ūkio ministerija

... Toliau - Weiter lesen »

Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 475 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-09-08

 
„Pats didžiausias malonumas – padaryti tai, ko, kitų nuomone, jūs padaryti negalite".  K. Chabardas

 
Siekdamas populiarinti Lietuvos tradicinius amatus ir tautinio paveldo produktus, formuoti patrauklų tautinio paveldo produktų įvaizdį šalyje ir užsienyje, nutariau apie tai sukurti dokumentinių filmų ciklą. Plačiau su projektu galite susipažinti  - http://igg.me/p/433996/x/2169250  

Manau sutiksite, jog tautinis paveldas - tiek tradiciniai amatai, tiek kulinarinis paveldas, yra svarbi šalies etninės kultūros dalis. Iš kartos į kartą perduodama patirtis ir specialūs įgūdžiai, atkuriamos istoriškai susiformavusios tradicijos palaiko tautos gyvybingumą, parodo pasauliui šalies tautinį veidą.

Tačiau šiandien amatai, kaip ir visa kultūra, dar labai sunkiai skinasi kelią į nacionalinių, savivaldybių plėtros planų prioritetus  bei priemones. (Beje 2000–2010 m. laikotarpiu Lietuvos regionų kultūrai reikšmingi projektai liko neįgyvendinti)

 Prašau Jūsų pagalbos prisidedant prie Lietuvos tautinio paveldo vertybių išsaugojimo, skleidžiant ir platinant informaciją apie projektą. http://igg.me/p/433996/x/2169250  


Būsiu dėkingas, jei šią nuorodą su prierašu nusiųsite užsienio partneriams, potencialiems rėmėjams, pažįstamiems. ... Toliau - Weiter lesen »
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 559 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-07-06 | Kommentare (0)

Sveiki,
 
Rašau Jums su prašymu finansiškai paremti labai gražią idėją – renginį, kurio įgyvendinimui trūksta lėšų.
Vilniaus miesto vaikų šventė, kuri vyks birželio 1 d. šeštadienį 11-19 val. Vingio parke.
Tai gražus nekomercinis renginys, kurio tikslas vienoje vietoje suburti visus vaikus sveikam laisvalaikio praleidimui visomis prasmėmis (sportine, edukacine, kūrybine, menine ir pan.). Šiuo renginiu siekiama mažinti vaikų be šeimos, su negalia ir specialiais poreikiais atskirtį bendruomenėje; bendro laisvalaikio metu sieksime, kad vaikai pasijaustų kuo mažiau kitokie, orientuodamiesi į šių metų temą - Sveikatingumo metus.
 
Renginio organizatoriai: Sveikatos labdaros ir paramos fondas "Cordis", VšĮ "Sveikas miestas", Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, www.miestomamos.lt
 
Renginio partneris: Vilniaus m. savivaldybė. Informacinia ... Toliau - Weiter lesen »
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 666 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-05-27 | Kommentare (0)

 
Mieli lietuviai ir Lietuvos bičiuliai,
Mielai kviečiame Jus į š. m. gegužės 29 d., trečiadienį, 16.30 val. Friedricho Eberto fondo patalpose vyksiančią
 Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus paskaitą
apie Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai tikslus ir uždavinius.
 
 Norinčių dalyvauti prašome iš anksto užsiregistruoti el. pašto adresu: ELS-MOE@fes.de.
Mielai visų laukiame!
 
Lietuvos ambasada Vokietijoje Sehr geehrte Damen und Herren,
 
hiermit laden wir Sie herzlich zum ... Toliau - Weiter lesen »
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 478 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-05-27 | Kommentare (0)

 Mielieji,
mes tikime, kad esate tarp tų, kuriems rūpi Lietuva. Net ir nutolusį nuo Tėvynės žmogų galima laikyti neatsiejama savo tautos dalimi tol, kol jam rūpi, kas vyksta joje. Svarbu, kad fizinis atotrūkis nuo savo šalies netaptų informaciniu. Kad taip nenutiktų, dirbame mes, LRT – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, siekianti informuoti ir sujungti lietuvius visame pasaulyje, kur jie bebūtų.
 
Šiandien LRT – tai 7 medijos: 3 radijo ir 3 televizijos kanalai bei interneto portalas lrt.lt, kuriame visas radijo ir televizijos transliacijas galima matyti tiesiogiai – nesvarbu, Vilniuje, Londone, Niujorke, Los Andžele ar Maskvoje. Portale lrt.lt  karščiausias naujienas ne tik perskaitysite, bet ir išgirsite radijo ar televizijos žiniose. LRT televizijos „Panoramą", kurią galima žiūrėti ir per lrt.lt, daugelis vadina ne tik žinių klasika, bet ir objektyviausia TV naujienų laida Lietuvoje.
 
Klausomiausią Lietuvoje radijo laidą – LRT radijo „Ryto garsus ... Toliau - Weiter lesen »
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 605 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-04-03 | Kommentare (0)

 
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 484 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-02-11 | Kommentare (0)

2013 metų birželio 27-30 d. Lietuvoje, Klaipėdoje, įvyks IX pasaulio lietuvių sporto žaidynės.
 
Maloniai kviečiami tautiečiai iš visų pasaulio šalių.
Žaidynės yra mėgėjiškas sporto renginys, jame galės dalyvauti tik neprofesionaliojo sporto atstovai.
Atstovaujamos sporto šakos: badmintonas, biliardas, buriavimas, futbolas, golfas, kalnų slidinėjimas, keliautojų sportas (pėsčiomis, dviračiais ir baidarėmis), kėgliai, krepšinis, lengvoji atletika, orientavimosi sportas, plaukimas, riedučiai, smiginis, stalo tenisas, sportinė žūklė, šaudymas, šaškės, šachmatai, šiaurietiškas vaikščiojimas, tenisas, tinklinis.
 
Visą informaciją jau galite rasti www.lsfs.lt
Šaltinis - Vokietijos lietuvių jaunimo sąjunga
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 570 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-02-07 | Kommentare (0)

Ar tikėjote prieš dešimtį ar net penkerius metus, kad televizija bus transliuojama gyvai per internetą, kad bus prieinamas ir prenumeruojamas jos laidų archyvas, kad galėsite susikurti patys savo televizijos programą, kurią peržiūrėti galėsite ne tik dideliame TV, bet ir kišeniniame telefono ekrane? Ar manėte galėsią dalyvauti televiziniuose konkursuose, žaisti žaidimus kartu su televizijos laidomis, balsuoti už patinkančius atlikėjus, užduoti klausimus laidos dalyviams „gyvai" ar net valdyti laidų turinį?

Visuomeninio transliuotojo klausytojai, žiūrovai ir portalo lankytojai jau žino, kad visa tai – lengvai pasiekiama ir jau ne kartą išbandyta realybė. Pirmoji Lietuvoje pradėjusi tiesiogines transliacijas internetu ir sukūrusi programėles išmaniesiems įtaisams, LRT pristatė naują išmaniesiems telefonams skirtą programėlę „LRT grotuvas", kurioje galima rasti visų nacionalinio transliuotojo kanalų tiesiogines transliacijas, programų gidą ir priminimų galimybę.

Ne tik Lietuvoje, bet ir Londone, Dubline, Melburne ar Maskvoje interaktyvių medijų gerbėjai savo išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių ekranuose „LRT grotuvo" pagalba gali tiesiogiai matyti tris lietuviškus TV kanalus – LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ ir LRT LITUANICĄ bei klausytis trijų radijo programų – LRT RADIJO, LRT KLASIKOS ir LRT OPUS. „LRT grotuve" taip pat galima rasti savaitės TV programą ir nustatyti priminimus apie pamėgtas laidas.

Daugiau informacijos apie „LRT grotuvą" ir kitas ... Toliau - Weiter lesen »
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 625 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-02-05 | Kommentare (0)

Vasario 16-osios gimnazija 2013 m. vasario 17 d. (sekmadienį), 11–18 val., Hiutenfeldo m. sporto salėje organizuoja tradicinį krepšinio turnyrą Vasario 16-osios taurei laimėti.
 
Visi neabejingi krepšiniui kviečiami dalyvauti!
 
Dalyvavimo turnyre sąlygos:
1. Žaidėjų amžius neribojamas.
2. Komandos sudėtis gali būti mišri (merginos ir vyrai).
3. Kiekvienoje komandoje turi būti bent vienas asmuo, gebantis teisėjauti varžybose.
4. Komandos, pageidaujančios dalyvauti turnyre, laisvos formos paraiškas su žaidėjų sąrašais turi atsiųsti iki 2013 m. vasario 5 d. el. paštu
5. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Gimnazijos sporto mokytoją Arūną Taurą  arba Gimnazijos berniukų bendrabučio vedėją Edmundą Jankūną, tel. 06256 8599031
 
Turnyro organizatorius
Vasario 16-osios Gimnazija
 
 
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 696 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-01-31 | Kommentare (0)

Siekdama padėti užsienio lietuviams išlaikyti ryšius su Lietuva, Švietimo ir mokslo ministerija remia išeivių studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose. Išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių palikuonys nuo sausio 21 d. iki vasario 20 d. kviečiami dėl paramos studijoms teikti paraiškas Valstybiniam studijų fondui.
Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuojantys užsienio lietuviai gali pretenduoti į dviejų rūšių paramą: stipendiją ir vienkartinę socialinę išmoką. Parama skiriama konkurso būdu du kartus per metus pavasario ir rudens semestre.
Stipendijos dydis šiuo metu – 390 litų per mėnesį (3 bazinių socialinių išmokų dydžio). Ji skiriama vienam semestrui konkursinės eilės tvarka ir išmokama kas mėnesį. Socialinė išmoka gali siekti nuo 700 Lt iki 1100 Lt, ji skiriama įvertinus pretenduojančiojo socialinę padėtį.
Norintys gauti paramą turi užsiregistruoti Fondo interneto tinklalapyje http://www.vsf.lt/  ir užpildyti elektroninę paraišką.
Užsienio lietuviai, stojantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas, taip pat gali gauti valstybės finansuojamas studijų vietas, pretenduojant į jas jiems pridedama papildomų balų.
Daugiau informacijos apie stipendijas ir socialines išmokas užsienio lietuviams: https://www.vsf.lt/index.php?id=1680  .

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
Kategorija - Kategorie: Informacijos Vokietijos lietuviams | Žiūrėta: - Aufrufe: 558 | Įkelta vartotojo - Hinzugefügt von: Lietuvaite | Datum: 2013-01-31 | Kommentare (0)

1 2 3 »
Draugai - Freunde